Jak wybrać fason biustonosza?

Bielizna damska to coś, co nosisz na sobie codziennie. Co prawda niektóre kobiety ostatnio rezygnują z biustonoszy i w ten sposób pozwalają swoim piersiom oddychać, ale – według lekarzy – nie jest to dla nich najzdrowsze, gdyż piersi, jako że składają się głównie z tkanki tłuszczowej, wymagają dobrego podtrzymania. A to im właśnie możesz zapewnić poprzez wybór odpowiedniego fasonu stanika. Sama zobacz, który model najlepiej sprawdzi się na twoim ciele.

Biustonosz służy nie tylko podtrzymaniu piersi. Jego zadaniem jest również podkreślenie atutów kobiecego ciała oraz zamaskowanie pewnych mankamentów, takich jak zbyt mały rozmiar piersi bądź ich niska jędrność. Dobry fason może totalnie zmienić twój wygląd. Jeżeli masz małe piersi, koniecznie wypróbuj stanik push up, którego miseczki są wypełniane od środka miękkimi gąbeczkami. Szybko się do nich przyzwyczaisz i na co dzień nawet nie będziesz ich odczuwać. Gąbeczki sprawią natomiast, że twoje piersi pięknie się wypełnią i będą wyglądać na znacznie większe niż są w rzeczywistości. Niby w ten sposób oszukujesz naturę, ale jednocześnie zyskujesz większą pewność siebie. A to bardzo ważne, abyś sama czuła się świetnie w swoim ciele.

Oczywiście fasonów biustonoszy do wyboru jest całe mnóstwo. Bielizna damska proponuje ci zatem m.in. balkonetki, staniki z rozpinanymi ramiączkami czy biustonosze sportowe, idealnie sprawdzające się na siłowni czy podczas biegania. Testuj te różne opcje na sobie i sama sprawdzaj, jak się w nich czujesz.