Jak depilować miejsca intymne pastą cukrową?

Każda kobieta chce być zadbana. Ty też na pewno w tym właśnie celu stosujesz różne zabiegi upiększające. Nie zapominasz przy tym o depilowaniu ciała, a także i miejsc intymnych, o które również należy się troszczyć. Pamiętaj jednak, że skóra w tych strefach jest bardzo wrażliwa i delikatna. Jeżeli będziesz nieodpowiednio się z nią obchodzić, łatwo ją podrażnisz. Do depilacji miejsc intymnych najlepiej nadaje się pasta cukrowa. Szczególnie dobrze sprawdza się w sezonie wakacyjnym. Dzięki niej możesz bowiem niemalże trwale usunąć część włosków, by każdego dnia móc odsłaniać swoje ciało w stroju kąpielowym. I to bez uczucia krępacji!

O paście cukrowej w depilacji

Pasta cukrowa do depilacji to produkt przyjazny wszystkim kobietom. Z łatwością jej użyjesz, nawet jeśli nie masz zbyt dużego doświadczenia w samodzielnym usuwaniu niechcianych włosków. Szybko nauczysz się bowiem używać tego specyfiku. Oczywiście masz do wyboru wiele innych metod depilacji miejsc intymnych – możesz o nich przeczytać więcej na www.stopy.pl. Jednak to pasta cukrowa jest przyjazna skórze i miejscom intymnym, ponieważ nie podrażnia ciała i nie wywołuje reakcji alergicznych. Stworzona z samych naturalnych składników fantastycznie o ciebie zadba. Ma tę przewagę nad woskiem, że nie przykleja się do samej skóry, a wyłącznie do włosków, dzięki czemu nie ma takiej możliwości, aby doprowadziła do oderwania się naskórka. Pasty cukrowej możesz użyć niemalże od razu. Pamiętaj tylko, że nie będzie ona zbyt skuteczna dla bardzo krótkich włosków. Aby usunąć z jej pomocą owłosienie z miejsc intymnych, zadbaj o to, by twoje włoski osiągnęły długość trzech czy czterech centymetrów. Dopiero wtedy będziesz mogła skutecznie je wyrwać. Nie zaleca się również depilacji zbyt długich włosków. Jeżeli są one dłuższe niż cztery centymetry, najpierw skróć je trymerem. W przeciwnym wypadku zabieg okaże się bolesny i dość niekomfortowy.

Pata cukrowa do depilacji jest też aktywnie używana w większości salonów kosmetycznych. Jeżeli więc nie jesteś pewna, jak ją zastosować, za pierwszym razem zrób to w profesjonalnym gabinecie.