Jaką bieliznę wybrać do wystąpienia na sex kamerce?

Cam girls to kobiety, które występują przed kamerami przed komputerami, często określane jako „modelki z kamer internetowych”. W ciągu ostatniej dekady liczba dziewczyn, które pracują właśnie w ten sposób bardzo wzrosła. Może i Ty dołączyłaś do grona modelek prowadzących seanse na sex kamerkach? W takim przypadku pewnie wciąż pewnie masz sporo pytań i wątpliwości, jak robić to dobrze! Dziś parę porad na temat tego, jak dobrać bieliznę jako Cam Girl.

Dlaczego dobór odpowiedniej bielizny na sex kamerkę jest ważny?

Do występu przed sex kamerką trzeba się odpowiednio przygotować. Cel jest jasny: zadowolić widzów na tyle, żeby przeistoczyli się w stałych bywalców Twoich seansów. Trzeba więc wyglądać atrakcyjnie, zmysłowo, pociągająco – a oprócz makijażu jednym z głównych elementów, którymi można wyeksponować atuty swojego ciała, jest także ubiór (przynajmniej w pierwszej części występu).

Tutaj skupimy się na dwóch częściach stroju, który z pewnością najbardziej przykuje uwagę widzów – biustonoszu oraz majtkach. Jakie należy nałożyć do seansu na sex kamerce? Dużo zależy oczywiście od Twojego stylu oraz charakterystyki grupy docelowej, do której chcesz dotrzeć, ale poniżej przedstawimy najbardziej oczywiste wyboru, które sprawdzą się w większości sytuacji.

Bielizna na występ na kamerce – w jakim kolorze?

Najpierw poruszmy temat, który dotyczy zarówno biustonoszów, jak i majtek. Chodzi o to, w jakim kolorze wybrać bieliznę. Który z nich najbardziej podnieca widownię? Opinie są jednoznaczne, potwierdzone zresztą badaniami psychologicznymi: za najbardziej podniecające uznawane są kobiety ubrane w czerwień. Czerwona bielizna sprawia, że kobieta wydaje się być silniejsza i pewniejsza siebie.

Na drugim miejscu znajduje się czerń. To również zmysłowy kolor, który sprawdzi się świetnie, gdy nie chcesz sprawiać tak mocno dominującego wrażenia, jak w przypadku czerwieni. Warto również rozważyć opcję, jaką jest intensywny róż, który bardzo podkręci Twoją kobiecość i delikatność. Unikać natomiast należy takich kolorów, jak zieleń, niebieski, czy żółty, które w takiej sytuacji rzadko zdają egzamin (choć oczywiście są wyjątki od tej reguły – ale tu musisz ostrożnie sama to wyczuć).

Jak wybrać odpowiedni biustonosz do występu przed kamerą internetową?

Biustonosz ma na celu podtrzymanie biustu, co jest jego główną funkcją. Pełni jednak również funkcję podtrzymywania i modelowania piersi, co w kontekście występów na sex kamerkach jest bardziej istotne. O ile wybierając biustonosz do używania „na co dzień” głównym kryterium jest z reguły wygoda, tak dobierając strój na seans warto jednak poświęcić tę zaletę na rzecz jego atrakcyjności dla widzów.

Najważniejsze oczywiście jest idealne dopasowanie biustonoszu. Facetom nie podobają się ani te za duże, w których między piersią a miseczką tworzy się przestrzeń, ani zbyt obcisłe – które sprawiają, że powstaje wrażenie, jakby piersi z nich wręcz wypadały. Przez publiczność zawsze mile widziane są oczywiście biustonosze koronkowe i prześwitujące. Trochę odsłaniają, ale wciąż wiele chowają – pozwalają działać wyobraźni widowni.

Facetom bardzo podobają się biustonosze push-up, co raczej nie jest żadnym zaskoczeniem, ale bardzo lubią też popatrzeć na bralette oraz balkonetki. Wybierając biustonosz do występu na sex kamerkę potestuj w pierwszej kolejności właśnie te rodzaje – jest duża szansa, że właśnie one zaowocują najlepszym efektem.

Najlepsze majtki do noszenia na pokazie przed kamerą

Wiele wskazówek dotyczących biustonoszy można powtórzyć także w przypadku tego, jaki majtki warto ubrać przed sex kamerkę. Kluczowe jest bardzo precyzyjne dopasowanie rozmiaru, żeby móc jak najlepiej wyeksponować swoje zmysłowe atuty – majtki muszą idealnie przylegać do ciała. Również koronki są zawsze bardzo dobrym wyborem, ale świetnie sprawdzą się też majtki satynowe.

Jeżeli chodzi o wybór rodzaju majtek, to nie będzie zaskoczeniem, że zdecydowana większość publiczności sex kamerek bardzo docenia założenie stringów. Jakie są inne mile widziane opcje? Otóż figi – i to szczególnie półpełne, a pełne dopiero w następnej kolejności. Wystrzegaj się natomiast szortów – fakt, że i te niekiedy mają swoich zwolenników, ale to już bardziej ryzykowna opcja.

Nie tylko bielizna się liczy – ale jest ważna!

Oczywiście pamiętaj, że seksowna bielizna to tylko jeden – aczkolwiek ważny – element tego, jaki sukces osiągniesz podczas występów w sex kamerkach. Poza Twoją atrakcyjnością oczywiście prezencja Twojej osobowości scenicznej, Twoja interakcja z publicznością i inne cechy wykraczające poza „jedynie” fizyczną atrakcyjność. Dobrze dobrana bielizna na sex kamerkę na pewno doda Ci jednak poczucia bycia seksowną i pewności siebie, dzięki czemu występy będą dla Ciebie łatwiejsze!