Jaką bieliznę koronkową wybrać?

Bielizna koronkowa damska to taki absolutny i niezastąpiony klasyk. Nawet jeśli nie do końca dobrze czujesz się w fikuśnych i wydziwianych strojach, które mają być seksowne i sensualne, a często są po prostu tandetne, w koronce totalnie się zakochasz, bo nie dość, że potrafi ona cudownie podkreślić kobiece wdzięki, to do tego jest całkiem subtelna i nieprzesadzona. Mając ją na sobie, automatycznie poczujesz się pewniej. Nabierzesz odwagi do tego, by nieco bardziej poszaleć w łóżku.

A możesz być pewna, że twój partner tylko na to czeka i będzie bardzo pozytywnie zaskoczony, jeżeli ukażesz mu się wieczorem właśnie w czymś takim albo nawet przywitasz go w samej bieliźnie, gdy ten wróci z pracy.

A jednak jest tak, że dosłownie wszystkie kobiety kochają koronki. Nawet jeśli teraz nie odczuwasz tej miłości, ona prędko do ciebie przyjdzie, o ile tylko przekonasz się do zakupu przynajmniej jednego koronkowego kompletu i przynajmniej kilka razy go na siebie założysz. Warto dbać o swój wygląd. Warto czasem tak się sobą zająć, aby poczuć się naprawdę kobieco, seksownie i pewnie. Koronkowe delikatne sukna materiału przepięknie podkreślą twoje ciało. Gdzieniegdzie je odsłonią, ale jednocześnie nie będą go całkowicie odkrywać, dzięki czemu pozostawią pewne pole do manewru męskiej wyobraźni. Czasem nawet taka bielizna koronkowa damska potrafi maskować różnie niedoskonałości sylwetki. Nie ma ona jednego określonego kroju.

Jeśli lubisz się podobać swojemu partnerowi, to nie możesz zapominać o bieliźnie koronkowej, a także o odwiedzeniu naszego portalu Lans.pl, gdzie znajdziesz jeszcze więcej pomysłów jak zaskoczyć swojego faceta.

Może składać się zarówno ze stringów, jak również i całkowicie zakrytych majtek o podwyższonym stanie, które pięknie kryją brzuszek. Zwróć też uwagę na jej kolor. Ten czarny cię wyszczupli, ale jako że jest on dość oczywistym wyborem, śmiało możesz go zastąpić granatem, głębokim burgundem czy nawet ciemną zielenią.

A jeśli nie masz żadnych problemów ze swoją sylwetką, doskonałym wyborem będzie dla ciebie biała bielizna damska koronkowa. Mimo iż kojarzy się z nocami poślubnymi, śmiało może być noszona nawet na co dzień!