Bodystocking dla pań w rozmiarze XXL

Seksowna bielizna to nie tylko klasyczna bielizna koronkowa plus size. Panie posiadające większą ilość zbędnych kilogramów też mogą pozwalać sobie na odsłanianie znacznie większej powierzchni ciała, co uczynią przy pomocy bodystocking, czyli przy pomocy typowo erotycznej i niesamowicie zmysłowej bielizny. W niczym nie przypomina ona bawełnianych biustonoszy czy nawet wyciętych koronkowych majtek bądź stringów. Bodystocking jest czymś zupełnie innym. To bielizna, którą na ogół wykonuje się z cienkich i wyraźnie prześwitujących materiałów, pod którymi absolutnie nic nie jest w stanie się ukryć, tak więc wszystkie newralgiczne i intymne partie pozostają widoczne, ale nie wyglądają wulgarnie, ponieważ mimo wszystko są pokryte bardzo delikatnym i cieniutkim płatem materiału.

Zaprezentuj się przed partnerem w pikantnej scenerii

Bodystocking to absolutnie idealna opcja dla tych kobiet, które lubią swoje ciała i lubią je pokazywać, a najchętniej prezentują je właśnie przed swoimi partnerami wieczorową porą. Seksowny wygląd może iść tutaj w parze z dużą wygodą i… funkcjonalnością. Niektóre komplety bodystocking przypominają wręcz cieniutkie przezroczyste kombinezony, które osłaniają dosłownie całe ciało, bo zwykle są łączone z rajstopami i długimi rękawkami. Dzięki temu właśnie zastępują tradycyjne rajstopy czy pończochy. Mogą być noszone pod sukienkami czy innymi wieczorowymi strojami, a nikt na pewno ich nie dostrzeże. Świetnie sprawdzą się więc przede wszystkim na randkach. Bielizna bodystocking pasuje nawet do sukienek z odsłoniętymi ramionami czy tych, które ramiączek w ogóle nie posiadają!

Konwencjonalny styl również w modzie

Jeżeli jednak dla jakiejś kobiety bodystocking to za dużo, powinna ona sięgnąć po bardziej konwencjonalny, ale równie seksowny komplet bielizny koronkowej plus size. W takim przypadku można dodać seksowne dodatki, np. z biżuterii. Przykładowe propozycje kompletów w takim stylu (również dla Pań plus size) znajdziemy w artykule na stronie www.platine.pl. Jak więc widać, nawet on nie musi być zupełnie tradycyjny i nudny. Koronka też bywa gdzieniegdzie prześwitująca, dzięki czemu podobnie jak zestawy bodystocking potrafi odsłaniać wybrane fragmenty ciała.